«INSTAHEIMAT»: Bürgerbühne

Theatrical Installation
December 2022

INSTAHEIMAT The Bürgerbühne: це форма сповіді в просторі театру. Коли ви в контакті з собою на сцені ви отримуюєте зовнішню глибоку увагу до своєї історії. Це має бути безпечне місце, де ви можете відкрито поговорити про свій біль, радість, сумніви або ділитесь своїм щастям.

Кураторки проекту INSTAHEIMAT у Thespis Zentrum: Євгенія Стрижкова та Вілка Стороженко. Вони вже багато років користуємось Instagram. І помітили, що Instagram може виконувати подібну функцію, що й описаний вище театр: щодня людина ділитися історіями свого життя, своїми успіхами, розчаруваннями чи невдачами. Це спосіб не залишитися наодинці зі своєю історією, щоб не бути самотнім.

Куратори запросили групу молодих людей до Thespis Zentrum на таку Instabeichte, де можна було розповісти про свої сумніви та переживання. З чим ви ладите в житті, а з чим ні?

До кожної історії художниця Вілка Стороженко та режисерка Євгенія Стрижкова придумали театральну сцену в жанрі театру тіней.

"У Баутцені відбулася перша екуменічна подія в Німеччині, де католики і протестанти молилися разом у спільній кімнаті. Ця церква досі стоїть у центрі міста як щоденне нагадування про те, що навіть у найтемніші сторінки століть були спроби прийняти інших та зрозуміти їх такими, якими вони є".

Нашою театральною інсталяцією ми хочемо продовжити та оживити цей імпульс.

More Information: https://www.thespis-zentrum.de/


Thespis Zentrum

Made on
Tilda